واترمارک کردن عکس در هنگام آپلود

واترمارک عکس یکی از راه های جلوگیری از کپی بدون اجازه عکس ها می باشد. واتر مارک کردن عکس ها معمولا با کمک نرم افزارهایی مانند فتوشاپ انجام می شود. به این ترتیب که بعد از باز کردن عکس توسط فتوشاپ، نام یا لوگوی مورد نظر را به صورت کم رنگ در بخشی از تصویر قرار می دهند و به این ترتیب از کپی بدون اجازه آن جلوگیری می کنند.

واترمارک کردن عکس در هنگام آپلود
واترمارک کردن عکس در هنگام آپلود

شاید این کار با فتوشاپ کمی زمان بر باشد. آپلود سنتر آرتاویل این توانایی را دارد که در هنگام آپلود، نام وبلاگ شما را در گوشه عکس هک نماید. این امکان برای اولین بار در میان آپلود سنترهای ایرانی در آپلود سنتر آرتاویل ایجاد شده است.

آموزش آپلود عکس برای وبلاگ

آموزش آپلود عکس برای وبلاگ در ابتدای کار وبلاگ نویسی مهم است، همان طور که میدانید سرویس های وبلاگ دهی فضایی برای آپلود عکس اختصاص نمیدهند. بنا بر یکی از دغدغه های وبلاگ نویسان داشتن فضایی مطمئن و البته رایگان برای آپلود عکس و تصاویر می باشد. با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید با خیل عظیمی از این آپلود سنترها آشنا شوید که البته انتخاب یک آپلود سنتر مطمئن که تصاویر شما را در آینده حذف نکند و دارای آپتایم خوبی نیز باشد اهمیت بسیاری دارد. بعد از انتخاب یک آپلود سنتر مطمئن، باید اقدام به آماده سازی و ویرایش عکس های خود بکنید.

نحوه آماده سازی عکس برای آپلود و استفاده در وبلاگ

اگر عکس را برای استفاده در وبلاگ و یا وب سایت آپلود میکنید باید قبل از آپلود به چند نکته توجه کنید. عکسی که شما آپلود میکنید و در وبلاگ خود استفاده می نمایید باید دارای حجم و ابعاد مناسبی باشد. چرا که حجم بالا و ابعاد بزرگ و نامناسب عکس، باعث افزایش زمان لود عکس و در نتیجه پایین آمدن سرعت وبلاگ شما خواهد شد. ادامه خواندن آموزش آپلود عکس برای وبلاگ